21 Травня, 2024

П’ята частина України забруднена боєприпасами, які не розірвалися

Як повідомляє офіційна особа України, на сьогоднішній день п’ята частина території країни забруднена боєприпасами, що не розірвалися. Про це пише Ukrinform.

«П’ята частина території України забруднена мінами, снарядами, авіабомбами, які не розірвалися. З початку війни вибухотехніками підрозділів ДСНС виявлено, вилучено та знешкоджено понад 180 тисяч вибухонебезпечних предметів на понад 68 тисячах гектарів території», — сказав під час національного телемарафону перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін.

Як зазначається, на звільнених територіях триває знешкодження вибухових пристроїв.

Євгеній Єнін додав, що робота фахівців із розмінування української землі «не припиняється й на мить». Та зробити треба ще багато.

«Наприклад, бої на Київщині тривали близько місяця, а наші вибухотехніки вже п’ять місяців очищають ці території від вибухонебезпечних предметів», — заявив Єнін.

«У Київській області досі знешкоджується до 1000 вибухових пристроїв на добу, а за цей час утилізовано понад 60 тисяч боєприпасів, і робота триває», — додав перший заступник міністра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *