«Амбасадор українського борщу в США» отримав приз за найкращу національну страву

«Амбасадор українського борщу в США» отримав приз за найкращу національну страву

Український борщ отримав престижну нагороду в Японії на заході World Chef King Summit 2022.

Форум з фуд-освіти та кулінарний конкурс World Chef King Summit 2022 нагородили український борщ як найкращу національну страву з місцевих продуктів.

Про це у своєму Instagram-акаунті повідомив Дмитро Марценюк — «амбасадор українського борщу у США», шеф-кухар українського ресторану Ruta у Вашингтоні, округ Колумбія.

Саме Дмитро брав участь від України у конкурсі, який відбувся на японському острові Авадзі.

«Везу ще одну перемогу України!!! Японія влаштувала теплу зустріч та дуже насичений графік. Багато емоцій і вражень від моєї поїздки. Наші люди — це шалена підтримка і надзвичайна сила! Перемога в номінації — найкраща національна страва з місцевих продуктів на World King of Chefs Summit 2022», — повідомив Марценюк в своєму акаунті.

World Chef King Summit — це інноваційна та цілеспрямована концепція з унікальним форматом. У форумі беруть участь 2200 кухарів та професіоналів готельного бізнесу, серед них 150 мішленівських кухарів. Цьогоріч на заході було представлено 38 країн, серед яких і Україна.

Як пояснював Дмитро незадовго до відвідування форуму, під час заходу обговорюються важливі теми проблем харчування та проводяться кулінарні змагання.

«Унікальний формат заходу поєднає на сцені світових шеф-кухарів та допоможе донести світові унікальність та важливість української культури, зокрема їжі та нашого борщу!», — йдеться в акаунті Марценюка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *