У прикордонному місті в Каліфорнії проходить виставка за мир в Україні

У прикордонному місті в Каліфорнії проходить виставка за мир в Україні

У регіоні Сан-Дієго-Тіхуана проходить виставка плакатів «Дизайнери за мир», яка сприяє миру в Україні, пише Border Report.

Дизайнери з понад 30 країн демонструють свої роботи, висловлюючи спротив російському повномасштабному вторгненню в Україну, яке почалося в лютому. Виставка триватиме до кінця року в будівлі UC San Diego Park & ​​Market у центрі Сан-Дієго.

Частина виставки, присвячена Тіхуані, відбудеться в Casa de la Cultura de Tijuana, починаючи з п’ятниці. За проектом стоїть Американський інститут графічних мистецтв (AIGA San Diego).

У ньому сказано, що регіон Сан-Дієго-Тіхуана є першим у світі, де представлена ​​ця виставка, оскільки ця територія «представляє дві сусідні країни, які працюють разом, а не вступають у конфлікт».

Мистецтво, яке демонструється в шоу, створювалося з початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. Деякі з витворів продаються за кошти, виручені на підтримку гуманітарної допомоги Україні через Всесвітню центральну кухню Хосе Андреса та Міжнародні команди допомоги.

Квитки коштують 25 доларів для членів AIGA та 35 доларів для тих, хто не є членами; кошти, зібрані від вхідних квитків, також підуть на гуманітарну допомогу в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *