Британські вчені помилково ледь не вбили учасників експерименту

Британські вчені доекспериментувалися до того, що ледь не вбили двох піддослідних. За свою помилку вони отримали  величезний штраф у розмірі 400 тисяч фунтів стерлінгів (півмільйона доларів), повідомляє ВВС.

Співробітники Нортумбрійського університету, котрі вивчали вплив кофеїну на людину під час фізичного навантаження, помилково видали двом учасникам експерименту дозу кофеїну, що дорівнювала трьом сотням філіжанок кави. А це в сто разів перевищує максимальну дозу кофеїну для людини(!)1_539b3e638be84539b3e638bec7

Внаслідок цього піддослідних Алексу Роззеті та Люка Паркіна довелося госпіталізувати та провести діаліз для того, щоб вивести з нирок кофеїн. Вони втратили понад десять ділогармів кожен, але вижили. Наразі їхньому життю нічого не загрожує.

Звісно, автори досліджень вже вибачилися за свою помилку, а суд зробив усе можливе, аби в учених не виникло більше бажання допускати подібні помилки.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *