17 Травня, 2024

Одне із джерел поширення коронавірусу у США – родинні зібрання

Невеликі зібрання у родинному колі стають новими джерелами поширення коронавірусу у США. Про це губернаторів штатів попередив Роберт Редфілд, директор Центру США з контролю та профілактики захворювань (CDC). Про це пише The Hill.

Роберт Редфілд закликав владу бути особливо уважною до осінніх свят. Зокрема, на Гелловін, коли діти із батьками ходять домівками сусідів, а також на День подяки, коли під одним дахом традиційно збираються великими родинами й багато поколінь. Видання надає показовий приклад того, як одна людина може заразити кілька десятків людей. Так, згадується випадок, коли 13-річна дівчина заразила коронавірусом 11 своїх родичів у чотирьох американських штатах під час сімейної подорожі.

За даними New York Times, останніми днями у США фіксують в середньому понад 50 тисяч нових випадків COVID-19, це на 21% більше, ніж за минулі два тижні. Найбільші спалахи у розрахунку хворих на душу населення – у Північній і Південній Дакоті, Монтані та Вісконсині.

Цікаво, що за даними Голос Америки, сервіс із пошуку житла AirBnB заборонить бронювання помешкань на одну ніч на Гелловін, щоб запобігти поширенню коронавірусу серед людей, які захочуть проводити там тематичні вечірки. Ще на початку вересня головний інфекціоніст США доктор Ентоні Фаучі закликав Сполучені Штати Америки готуватись до складної ситуації з коронавірусом, адже з початком сезону грипу і настанням холодів люди все більше надаватимуть перевагу зустрічам у приміщеннях.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *