В США рок-гурт зіграв концерт, одягнувшись у величезні пластикові кулі (Відео)

В США рок-гурт зіграв концерт, одягнувшись у величезні пластикові кулі (Відео)

Концерт гурту Flaming Lips, що днями відбувся в Оклахомі привернув увагу мільйони людей по всьому світу, адже колектив, вирішивши вберегти себе та фанатів від коронавірусу, придумав оригінальний спосіб захисту. Про це пише CNN.

Музиканти та шанувальники під час концерту перебували у пластикових кулях. Зазначається, що ідея такого концерту народилася з ескізу, намальованого фронтменом колективу Вейном Койном у перші дні пандемії. «Я зробив невеликий малюнок… намалював The Flaming Lips, яка виступає в 2019 році. На ньому я був єдиною людиною у «космічній» кулі, а всі інші просто нормальні. Потім я зробив ще один малюнок із The Flaming Lips, які грають концерт у 2020 році. Сценарій — такий самий, але в кулях і я, і всі інші», — сказав Койн у інтервʼю CNN.

Для «тест-драйву» цієї ідеї група попросила обмежену кількість шанувальників прийти заздалегідь на концерт, де їм видали «бульбашки». «Мені сподобалося, як це виглядало. Ти можеш бути схвильований, можеш кричати скільки хочеш, але просто не можеш заразити людину поруч із тобою», — пояснив Койн.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *