ВПС України відкрили таємницю всесвітньо відомого “Привида Києва”

ВПС України відкрили таємницю всесвітньо відомого “Привида Києва”

У Військово-Повітряних Силах України заявили, що «Привид Києва» не є реальною людиною, через день після того, як з’явилися повідомлення про загибель легендарного льотчика, пише Business Insider.

У суботу The Times of London повідомила, що привидом Києва був 29-річний майор Степан Тарабалка, який загинув у бою 13 березня. Військово-повітряні сили України заявили в Telegram, що хоча Тарабалка був «героєм», він не є Привидом Києва і не збив 40 російських літаків, як це стверджується.

“Привид Києва – це супергерой-легенда, фігуру якого створили українці!” – сказали у ВПС.

За їхніми словами, міфічна постать — це не одна людина, а «збиральний образ» усіх пілотів, які працюють на захист столиці.

“#GhostOfKyiv живий. У ньому втілено колективний дух висококваліфікованих льотчиків Бригади тактичної авіації, які успішно захищають #Київ та область”, – написали ВПС у Twitter.

Привид Києва став хвилюючою легендою, коли український уряд розмістив у Твіттері відео, в якому неназваний пілот збив шість російських літаків у перший день війни. Багато хто припускав, що Привид Києва був міфом, покликаним підняти бойовий дух українців, тоді як інші продовжували стверджувати, що це була одна людина.

The Times of London повідомила у суботу, що ним насправді був майор Степан Тарабалка із посиланням на українські джерела. Проте згодом газета уточнила, що ВПС України відхилили таку заяву.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *