Після року перемовин Meta надала українцям доступ до популярних функцій Instagram

Після року перемовин Meta надала українцям доступ до популярних функцій Instagram

Тепер українці матимуть змогу користуватися популярними функціями дуже затребуваного додатку Instagram, які не були доступні раніше.

Як повідомляє Interfax Ukraine, міністерство цифрової трансформації України домовилося про запуск функцій Reels та Music в Instagram на території України.

Це вдалося зробити після року переговорів і консультацій з керівництвом Meta.

«Нові інструменти допоможуть просувати особисті акаунти та створювати креативний контент. Це допоможе ще якісніше та масштабніше висвітлювати події в Україні, зокрема для іноземних користувачів Facebook та Instagram», – йдеться у Telegram Мінцифри.

Reels — це новий формат для редагування та обміну відео в Instagram.

«Функція буде впроваджуватися поступово і протягом наступних тижнів усі опубліковані відео тривалістю до 15 хвилин будуть доповнюватися креативними інструментами Reels», – повідомили в міністерстві.

У той же час функція Music дозволить користувачам легально додавати музику з величезної бібліотеки Facebook та Instagram.

Деякі з тих людей, у кого Україна є основною країною у налаштуваннях акаунтів, вже можуть побачити нові функції, або ними можна буде скористатися після оновлення додатку чи згодом, коли усі апдейти буде реалізовано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *