21 Травня, 2024

США та Україна є cвітовими лідерами з використання криптовалюти

Нове дослідження, проведене Merchant Machine, веб-сайтом для порівняння процесів обробки платежів, виявило, що США, Україна та Велика Британія є трьома країнами з найбільшим використанням криптовалюти в усьому світі, пише Euronews.

Розрахунок виходить із кількості власників криптовалют, компаній, які приймають криптовалюти, та суми доступних біткойн-банкоматів.

США займають друге місце у світі за кількістю власників крипто — понад 27 мільйонів у порівнянні з понад 100 мільйонами в Індії, але в країні найвищий відсоток власників криптовалюти порівняно із загальним населенням.

Кількість біткойн-банкоматів у США також перевершує кількість у будь-якій іншій країні: понад 33 000 автоматів порівняно з 2458 у Канаді. Для подальшого порівняння, в Індії є лише 2 біткойн-банкомати.

США також мають одну з найпотужніших економік у світі, що може пояснити, чому криптовалюти там почали розвиватися. Але те саме пояснення не виправдовує, чому криптовалюта стала такою актуальною в Україні.

Це повний список 10 країн, які найбільше використовують криптовалюту:

10. Колумбія

9. В’єтнам

8. Нідерланди

7. Франція

6. Росія

5. Таїланд

4. Індія

3. Велика Британія

2. Україна

1. США

Причина того, що Україна є другою країною після США за використанням криптовалюти, на жаль, пов’язана з війною, яка повномасштабно розгортається з 24 лютого, коли російські війська широко вторглися в країну.

Україна почала впроваджувати криптовалюту ще до початку війни, і в 2021 році в глобальному індексі, складеному криптодослідницькою групою Chainalysis, вона вже посідала четверте місце в рейтингу запровадження криптовалюти серед своїх громадян.

Але як тільки почалася війна проти Росії, український уряд прийняв стратегічне рішення розширити використання криптовалюти для підтримки своєї економіки. На другий день війни міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров попросив свого заступника створити офіційні державні гаманці, які могли б приймати платежі в криптовалюті.

Завдяки цьому сміливому кроку Україна вже зібрала понад 120 мільйонів євро в криптовалюті з початку російського вторгнення, що допомогло підтримати ЗСУ та закупити потрібні для армії предмети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *