Українка стала найсильнішою жінкою планети, вигравши турнір у Сполучених Штатах

Українська атлетка Ольга Лящук здобула перемогу на щорічному турнірі серед жінок — The Shaw Classic, повідомляє Instagram-акаунт змагань.

Змагання відбувалися у Лавленді, штат Колорадо (США). Ольга Лящук набрала 67 балів в підсумку всіх вправ, що зробило її найуспішнішою учасницею турніру.

На п’єдесталі почесних переможців її супроводжували канадські спортсменки з дещо нижчими результатами — Саманта Белв’ю (63 бали) та Меліса Пікок (60 балів).

Це вже другий раз, коли 38-річна атлетка з Донецька завоювала звання найсильнішої жінки світу. Рік тому вона також виходила переможницею на змаганнях World’s Strongest Woman.

Лящук поділилась перемогою з підписниками в своєму Instagram-акаунті:

«Всім привіт! Повертаюся із черговою перемогою зі змагань The Shaw Classic 2023! Торік у мене було 2-е місце, а зараз довгоочікуване 1-е місце та почесне звання „Найсильнішої жінки на Землі“! Хочу подякувати всім, хто вірив і підтримував мене на шляху до цієї перемоги!

Хочу подякувати організаторам, суддям, персоналу та іншим учасникам змагань з якими мені випала честь виступати разом! Хочу подякувати Браяну Шоу, організатору та натхненнику ігор, великому популяризатору стронгспорту та багаторазовому володарю титулу Найсильнішої людини світу, для якого ці ігри стали завершальними у професійній кар’єрі і з яких він пішов переможцем!

Попереду ще багато змагань, я обов’язково повернуся на The Shaw Classic 2024!»